master neko
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

master neko

un forum nu doar cu neko ci si cu alte creaturi..lasa frau imaginatiei
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Empty
MesajSubiect: My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart)   My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 6:55 pm

Deci aceasta este primul meu desen in photoshop infara de contur acela l-am facut in Paint(va rog nu faceti infart cand vedetii imaginea>.< stiu ca nu a iesit bine si nici nu spun ca a iesit bine prectic cum sa spun dupa parerea mea a iesit groaznica >.<)
Accept orice critici si parerii si sfaturii
Spoiler:
Iar acum Kaname si Yuki(puteti spune ca sunt fan disperat Vampire Knight si Hiiro no Kakera deorece este adevarat)
Spoiler:
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 91
Data de inscriere : 14/03/2010
Varsta : 27
Localizare : undeva prin cer

My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Empty
MesajSubiect: Re: My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart)   My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:43 pm

wow...sunt super frumoase ... cand mai pui ceva nouuuuu ? :>
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Empty
MesajSubiect: Re: My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart)   My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:02 pm

Hmm nu stiu cand o sa mai pun un fanarturi noi cred ca o sa cer permisiunea adminei sau o sa o rog sa stearga topicul oricum este fara rost
Sus In jos
Continut sponsorizat





My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Empty
MesajSubiect: Re: My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart)   My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart) Icon_minitime

Sus In jos
 
My fanart>.<(aveti grija sa nu faceti infart)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
master neko :: Fan zone :: Fan art-
Mergi direct la: