master neko
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

master neko

un forum nu doar cu neko ci si cu alte creaturi..lasa frau imaginatiei
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de matematica(totura pentru totii elevii)

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 7:41 pm

Am intrat in clasa deorece s-a sunat mi-am pus catalogul pe catedra asteptand sa intre totii elevii in clasa si sa fac prezenta cu ei(hmm se pare ca avem si intarziatii)
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 7:49 pm

Ajung ultimul in clasa. Imi dau ochii peste cap cand o aud pe profa spunand: Detentie, Domnule Lee!
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 8:05 pm

Hmm pot sa tiu si eu unde ai fost atata timp domnule si apropo la ora asta sper sa ai motive rezonabile ca ai intarziat astept sa le aud.
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 9:29 pm

-1. Am fost cu Maya. 2. Ce te-ar interesa? Intarzii tot timpul.
Ii vad pe colegi dand din cap afirmativ.
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 10:03 pm

Asa se vorbeste cu o persoana mai invarsta ca si tine si scuzama daca ti-a ranit cineva marele orgoliu treci la loc esti norocos ca scapii de data aceasta(luand un manual si incepu sa scrie exercitiii la tabla)
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 10:14 pm

-Stiti doamna profesoara, chiar nu ma intereseaza. Studentii au drepturi. Si pentru ca sunt fiul directorului, pot face ce vreau eu in scoala asta, inteles?
MA enervez. Colegii imi dadeau dreptate. Stiam asta.
Sus In jos
Amanao Ryouji

Amanao Ryouji


Mesaje : 4
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 10:22 pm

(Amanao aparand pe geam) Mdah vad ca cineva are prea multe fite in cap ca ii fiul directorului
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 10:26 pm

-Mdah putin ma intereseaza ca esti sau nu fiul directorului si si domnule cine mai esti nu pot sa imi tin ora cu tine pe geam si cu printul revoltat si putin imi pasa cine esti sau daca esti fiul directorului potii sa iii spui sa ma de afara dar sa iti reamintesc fara scoala nu ajungii nimik si tu mai stai mult cocotat acolo domnule????
Sus In jos
Amanao Ryouji

Amanao Ryouji


Mesaje : 4
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 10:35 pm

Offfff ce fac eu aici aa ce de fete sunt pe aici
A si ce faci domnisoara profesoara hmmmmmmm
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 11:16 pm

Ma uit amuzat cand la unul cand la altul.
-Stiti, sarcasmul si stupiditatea nu va aduce niciunde.
Arunc ghiozdanul langa banca si ma asez pe scaun.
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:36 am

Stii ceva domnul Lee nu imi mai chinui capul cu tine fa ce vrei oricum is doar o profesoara in scoala asta care risca sa fie data afara datorita comentariilor pe care le-am facut unui elev care se crede superior si depinde in ce fel folosesti sarcasmul si stupizenia macar altii elevii au avut bunul simt sa nu mai comenteze(intorcandu-se si scriind exercitul la tabla)


Ultima editare efectuata de catre Mitsuru-chan in Mier Mar 17, 2010 2:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Amanao Ryouji

Amanao Ryouji


Mesaje : 4
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:47 am

AAAA doaman profesoara eu am glumit nu ii adevarat ce am spus si tu pustiule lipesteti gura cu superglue daca naqi ce face numa sa incepii sa comentezii cu sarcasmul si stupizenia daca spui ca nu o sa ajung departe inseamna ca tu nu o sa ma ajungii nici la deget la cat de ascutita tii limba ma mir cum te suporta cineva si te-ai gandit ca elevii iti dau dreptate doar pentru ca esti fiul directorului,
Ehh oricum m-m carat de aici nu vreau sa ma acresc de la printu ingfatilor mai ,a primtule un sfat incearca ciocolata sa te mai indulcestii bye bye(acesta sarind pe geam afara)
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 91
Data de inscriere : 14/03/2010
Varsta : 27
Localizare : undeva prin cer

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 7:41 pm

Am intrat val-vartej in clasa ... observand-o pe profa` ... '' Uite ca ma dat de bucluc '' mi-am zis suparata .

-Aaa...buna ziua doamna ! iam zis facand o fata de copil nevinovat .
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:27 pm

Off si tu de ce ai intarziat off ai un motiv bun sau rezonabil sau mai bine tercii la locul tau oricum nu vreau sa ma mai cert cu nici un elev deci trec cu vederea poti sa te asezii la locul tau(continuand sa scrie exercitiul la tabla)
-Deci cine vrea sa vina si sa il rezolve???
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 91
Data de inscriere : 14/03/2010
Varsta : 27
Localizare : undeva prin cer

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:38 pm

-Va multumesc doamna profesoara ... a si pot rezolva eu exercitiul .
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 8:51 pm

Ma uit putin la Angel. Ignor comentariile stupide ale profei si al lui Ryouji si ma uit afara fara sa fiu atent la ora.
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:44 pm

Bine domnisoara Hakura te rog sa mergii la tabla daca nu stii bine nu iti dau nota daca stii iti dau un 10 si ai un punct in plus deorece esti prima persoana pe care o cunosc cu bun simt
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 91
Data de inscriere : 14/03/2010
Varsta : 27
Localizare : undeva prin cer

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 4:22 pm

-Va multumesc domnisoara . ii zic profei indreptandu-ma spre tabla rezolvand imediat exercitiul .
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 5:48 pm

Imi dau ochii peste cap. Eram destul de obisnuit cu chestiile astea de "bun simt" . Insa ce imi pasa mie? In scoala asta aveam de gand sa fac ce vreau eu, si nu pentru ca o ruda de a mea era directorul, ci pentru ca imi placuse scoala intr-un fel..pana acum.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 91
Data de inscriere : 14/03/2010
Varsta : 27
Localizare : undeva prin cer

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 8:29 pm

M-am indreptat spre Lee si lam intrebat .
-Pot sa iau loc ?
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:49 pm

Dau din cap afirmativ si ii zambesc.
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:11 pm

Domnisoara Hakura are un 10 pe ziua de azii deci mai doreste cineva sa raspunda.
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:13 pm

-Credeam ca exercitiul are un singur raspuns, din cate spune in carte. Sau daca ati vrea sa scrieti altul sunt mai mult ca fericit sa il rezolv.
Murmur.
Sus In jos
Mitsuru-chan

Mitsuru-chan


Mesaje : 45
Data de inscriere : 16/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:15 pm

Pai daca vrei sa raspunzi trecii la tabla,hmm hai sa vedem ce exercitu as putea sa iti dau a am gasit uite ,scriel pe acesta dandui culegerea
Este bine sa vezii elevii cand stiu la matematica nui asa?
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 219
Data de inscriere : 14/03/2010

Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 11:18 pm

-Mda.
Ii raspund profei si iau culegerea. Scriu exercitiul si il si rezolv, apoi ii inapoiez culegerea si ma asez inapoi in banca.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Empty
MesajSubiect: Re: Ora de matematica(totura pentru totii elevii)   Ora de matematica(totura pentru totii elevii) Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora de matematica(totura pentru totii elevii)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
master neko :: Academy :: Clase-
Mergi direct la: